Ir kāds režisors, kura jauno filmu ik gadu gaidu kā svētkus

Ir kāds režisors, kura jauno filmu ik gadu gaidu kā svētkus. Arī nu šie svētki ir pienākuši – “Burvestība mēnessgaismā”.
Protams, ka režisors ir Vudijs Allens! Un nav pat jābrīnās, ka dramaturģiski stāsts kārtējo reizi ir tik šarmanti izstāstīts! – šis ir viens no nedaudzajiem scenāristiem, (ja ne vienīgais?) kuram ir vairāk “Oskaru” par scenārista nekā par režisora darbu.
Arī jaunais magu gabaliņš uzjautrina un reizē intrigu neatklāj gandrīz līdz beigām – kur slēpjas maģija: cilvēka patiesas burvības spējās vai mākā cilvēkus apčakarēt, vienkārši iznesot cauri?
Nu, un Franijas dienvidi! V.Allens laikam allaž piepilda to skatītāju gaidas, kam, siekalai tekot, gribas, lai arī bagātie raud… vai smejas. Kā šoreiz. Jūras krastā, greznā savrupmājā kā Vilandrī dārzā…
Iesaku! Ja vien ātri beigsit šausmināties, ka kino biļetes uzlēkušas jau pāri 6 eiro barjerai, un ātri aiztīsieties patālāk no blakus sēdošiem krakšķinošiem popkorna barokļiem, varu garantēt – būsit jauki pavadījuši vakaru!
Starp citu, mudinu “Forum cinemas” vadību veidot kino zālēs no popkorna terora brīvu zonu. Kafejnīcās taču ir nesmēķētāju teritorija?! Kālab gan popkorna neēdāji nebūtu jāciena!?Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Aizpildīšanai obligātie laukumi *

*

*